Shebandowan Smallmouth Showdown

Teams (Unpositioned) *Denotes Paid The Extra $20.00

 

#
Captain
Town
Partner
Town
Mixed/You

1

Draw for 1st winner TBA Draw for 1st winner TBA

2

* Louis Marcotte Manitouwadge Pierre Martin Manitou

3

Michael Baxter Atikokan Eli Anderson Atikokan

4

 *Dale Gaudry  Thunder Bay  TBA  TBA

5

 *Jason Mattson Atikokan Jeff Veenbaas Atikokan

6

 Russ Desjardin Thunder Bay Jeff Gainer Thunder Bay

7

 Kevin Green Thunder Bay Adam Green Thunder Bay

8

 Mike Sawatsky Thunder Bay Jesse Hagdu Thunder Bay

9

 *Gord Ellis Thunder Bay Austin Ellis Thunder Bay

10

 Jonathon Cringle  Thunder Bay  W.David Cringle  Thunder Bay

11

 Joe Shwetz Nipigon Joe Shwetz Jr. Nipigon

12

Jeff Graver Thunder Bay Chris Novak Thunder Bay

13

Toby Wiens  Thunder Bay  Codge Hensrud Atikokan

14

 Adam Christianson  TBA  TBA  TBA

15

 Timo Luoma  Thunder Bay  Harry Barrow  Thunder Bay

16

 Kyle Vescio Thunder Bay Nick Vescio Thunder Bay

17

 Jarod Wood Atikokan Cody Wood Atikokan

18

 Kyle Monkman  Thunder Bay  Antii Kuokkanen  Thunder Bay

19

 Kyle Soloman  Thunder Bay  Dan Ward  Thunder Bay

20

 Milton Marion Thunder Bay Larry Charney Thunder Bay

21

Bruce Hewitson Thunder Bay Andrew Bennett Thunder Bay

22

 *Dave Warren Atikokan Scott Manford Atikokan

23

 Glenn Leroux  Thunder Bay  Sid Leroux Thunder Bay

24

 Clayton Mutschel  Thunder Bay  Devon Blair  Thunder Bay

25

Luke Farmer Murillo Jeremy Lamothe Thunder Bay

26

 Kevin Ritchie Thunder Bay Cameron Ritchie Thunder Bay  Youth

27

*Steve Marcotte Manitouwadge Katie Simoneau Manitouwadge  Mixed

28

 Randy Stecky Thunder Bay Bill Daniels Guelph

29

 Ryan Piaskowski  Thunder Bay  Jackson Piaskowski  Thunder Bay  Youth

30

Terry Nicol TBA TBA TBA

31

 Nick Nelson Atikokan Jesse Zacharias Atikokan

32

 *Doug Dunnet  Atikokan  Cassidy Dunnet  Atikokan  Mixed

33

 Albert Otway  Thunder Bay  Terry Daniels  Thunder Bay

34

* Richard Brochu  Thunder Bay  Justin Reid  Thunder Bay

35

******Travis Schallock Nakina  Dany Michel  Nakina

36

Shane Kehl  Atikokan  Kevin Rissanen  Atikokan

37

 Joe Ratcliffe  Nipigon  Jean-Marc Fortier  Nipigon

38

 Steven Bryk  Atikokan  Todd Bryk  Atikokan

39

 Darwin King Atikokan Guy Lagarrie Atikokan

40

 Dillon Megan Nakina TBA TBA

41

 *Andrew Freitag  Thunder Bay  John Czupryna  Thunder Bay

42

 Kyle Huillery  Thunder Bay  Mike Krassey  Atikokan

43

 Bernard Baillargeon Longlac TBA TBA

44

*Wayne Smith Thunder Bay Brett Smith Thunder Bay

45

 Chris Vernier Nakina Omer Vernier Sault Ste. Marie

46

Justin Mohring Thunder Bay Mitchell Sicilliano Thunder Bay

47

 Chris Horde Shuniah Chris Warren Atikokan

48

 *Derek Campbell Thunder Bay Cory Nephin Geraldton

49

 Troy Ostby Hudson, WI TBA TBA

50

 *Trevor Zimak  Thunder Bay  Ken Zimak  Thunder Bay

51

 *Luc Diotte Nakina Pierre Lapointe Longlac

52

 *Dave Walker Thunder Bay Jason Wright Thunder Bay

53

*Brad Rissanen Thunder Bay Bill Rissanen Thunder Bay

54

 David Williams Atikokan Scott Williams Thunder Bay

55

 Jody Loew Atikokan Austin Loew Atikokan

56

 *Jack Walczak Murillo Ren Carlson Atikokan

57

* Landon Brochu  Thunder Bay  Cole Jacobson  Thunder Bay

58

 Brent Harris Red Rock Barry Harris Kakabeka Falls

59

 Robert Lindsay Neebing Parker Lindsay Neebing  Youth

60

 Brian Neureuther Kakabeka Falls Sam Neureuther Kakabeka Falls  Mixed

61

 *James Hill Thunder Bay Dave Stoot Thunder Bay

62

 *Jordan Lester  Thunder Bay  Andrew Puksa  Thunder Bay

63

 *Patrick Kadolph  Thunder Bay  TBA  TBA

64

 Parker Sampson  TBA  TBA  TBA

65

 *Brad Carchidi  Geraldton  Matt Nutley  Thunder Bay

66

 Cole Mattson  Atikokan  Scott Williams  Atikokan

67

68

69

70

71

72

73

74

75

Waiting List

#
Captain
Town
Partner
Town
Mixed/Youth

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10